Zlecenie                                

ZADAJ PYTANIE


Ze względów bezpieczeństwa powyższy formularz nie zapisze takich elementów jak tabele czy obrazki. Tabele, obrazki czy dodatkowe pliki np. pdf można przesyłać po złożeniu zlecenia poprzez panel porady.

Odpowiedź nie później niż na następny dzień roboczy, w miarę możliwości jak najszybciej.
* np. pit osób nie prowadzących działalności gospodaczej, wynajem prywatny, spadki, darowizny, pcc, bez kwestii międzynarodowych
** sprawy związane z działalnością gospodarczą, sprawy spółek, osób prawnych, sprawy związane z rezydencją podatkową czy inne międzynarodowe (nawet osobiste)

Adres email jest konieczny dla udzielenia odpowiedzi. Nie pomyl się!

Możesz podać numer telefonu by otrzymać powiadomienia SMS o każdej odpowiedzi doradcy oraz na wypadek gdyby doradca potrzebował z Tobą porozmawiać.

Kancelaria nie potrzebuje Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, gdyż są przetwarzane wyłącznie dla celów wykonania umowy (np. dane kontaktowe i do faktury) albo zgodnie z nakazem prawa w związku z przepisami o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu (np. IP).
Nie wykorzystujemy Twoich danych w innym celu i nikomu ich nie przekażemy. Szczegóły w regulaminie.

Możesz po prostu wysłać pytanie formularzem, a wraz z potwierdzeniem zlecenia na ekranie wyświetlą Ci się dane do logowania (login i hasło).
Jeżeli podasz ten sam email, co przy poprzednich pytaniach zadanych do systemu informatycznego, nowe pytanie zostanie automatycznie dołączone do poprzednich i będziesz mógł przeglądać wszystkie pytania podając login i hasło, które uzyskałeś za pierwszym razem.
Jeżeli nie pamiętasz danych do logowania, ustal nowe hasło (wymagany dostęp do adresu poczty elektronicznej podanego przy pierwszej rejestracji).
Możesz też zarejestrować się, zalogować się i zadać pytanie bezpośrednio ze swojego konta w systemie informatycznym doradcapodatkowy.com.

Statystyki pracy doradcy podatkowego


0 dni 18 godz. 32 min.
średni czas oczekiwania na odpowiedź
(5 ostatnich porad)


słów: 1085 | znaków: 6761
przeciętna porada z dodatkowymi wyjaśnieniami doradcy
(5 ostatnich porad)


84 % porad (84 na każde 100 porad)
w cenie nie wyższej niż 250 zł
(od 2013 r.)

poradnik Klienta                                 

CO, KIEDY, JAK, ZA ILE

+ online od 2003 r. Serwis doradcapodatkowy.com to pierwszy polski serwis doradztwa podatkowego online. Działam zawsze zgodnie z prawem konsumenckim oraz z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych.
+ ponad 2500 porad online: dla Klientów z całego świata - od Brazylii i USA po Australię, od Makao po Zjedn. Emiraty Arabskie czy Libię, od USA poprzez kraje UE po polskich podatników - firmy i osoby prywatne.
+ rzetelność: Każda e-porada przekazywana jest e-mailem w pliku podpisanym elektronicznie (tzw. e-podpis). Odpowiadam za treść moich porad, posiadam też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Porada - co otrzymasz?

Porada w pliku pdf podpisana certyfikatem kwalifikowanym (forma pisemna).

czytaj

 

Porady i ceny

Sprawdź, ile kosztują usługi naszej Kancelarii. Zawsze płacisz po uzyskaniu porady.

czytaj

 

Formy płatności

Płatność przelewem, kartą płatniczą, przelewem online, przez PayPal.

czytaj

 

Ile to potrwa?

Sprawdź jak krótko! A z reguły poradę otrzymasz nawet szybciej.

czytaj

 

Reklamacje

Na zasadach określonych w regulaminie płaci tylko zadowolony klient.

czytaj

 

Bezpieczeństwo i poufność

Szyfrowanie danych oraz e-podpis. Tajemnica zawodowa jak u adwokata.

czytaj

 

Regulamin

świadczenia usług drogą elektroniczną jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem, w szczególności z prawem konsumenckim. Dbam o Twoje podatki, analizując dokładnie Twoją indywidualną sytuację i uwzględniając Twoje potrzeby. I za to płacisz.

czytaj

 

Ustawa o doradztwie podatkowym

Zapoznaj się z przepisami ustawy o doradztwie podatkowym (wersja na rok 2014). Dzięki temu poznasz wymogi stawiane doradcom podatkowym,a które stanowią dla Ciebie gwarancję rzetelności, poufności i uczciwości doradcy podatkowego.

czytaj

 

Zasady etyki doradcy podatkowego

Zasady etyki doradców podatkowych są podstawowym gwarantem rzetelności porady, uczciwości doradcy podatkowego, tajemnicy zawodowej oraz pewności ewentualnego odszkodowania w razie błędnej porady. Masz pewność!

czytaj

 

Nota prawna: Korzystanie z porad oraz logowanie do serwisu oznaczają akceptację regulaminu. © Copyright by Artur M. Brzeziński doradca podatkowy, 2003-2020.