doradzam podatnikom od 15 listopada 1995 r.                                

Ile to potrwa?

Wszystkie podane tutaj terminy są terminami maksymalnymi.

Kancelaria przyjęła od września 2013 r. nowy standard, zgodnie z którym porady są załatwiane najpóźniej następnego dnia roboczego. W miarę możliwości zlecenia są załatwiane zatem od ręki. Niemal całość porad jest załatwiana w tym właśnie terminie.

Okres oczekiwania na poradę składa się z dwóch cześci:

  • okres oczekiwania na przyjęcie zlecenia przez Kancelarię;
  • okres po przyjęciu zlecenia, w czasie którego Kancelaria sporządzi i prześle poradę.

Okres oczekiwania na przyjęcie zlecenia przez Kancelarię nie przekracza 24 godzin. Staramy się, aby w przypadku porad ekspres przyjęcie następowało niezwłocznie po złożeniu zapytania. Może zostać wydłużony o odpowiedni czas, gdy:

  • dla przyjęcia zlecenia potrzebne są dodatkowe informacje od Klienta;
  • porada wymaga ponadprzeciętnego nakładu pracy i Kancelaria oczekuje na zaakceptowanie przez Klienta podwyższonego wynagrodzenia.

Okres pomiędzy przyjęciem zlecenia, a otrzymaniem porady przez Klienta kończy się najpóźniej następnego dnia roboczego do godziny 23:59

Termin ten może zostać wydłużony o odpowiedni czas, gdy:

  • dla realizacji zlecenia potrzebne są dodatkowe informacje od Klienta;
  • strony umówiły się inaczej przed przyjęciem zlecenia.

Może zdarzyć się, że zakres zlecenia jest duży i nie będzie istnieć możliwość wykonania porady w takim terminie. Może również zdarzyć się, że zakres zlecenia uniemożliwi wykonanie porady w terminie wcześniej uzgodnionym. Jeżeli Kancelaria ze swojej winy przekroczy termin realizacji porady o ponad 24 godziny, Klient będzie miał prawo zrezygnować z zamówionej porady bez żadnych obciążeń finansowych, może też podtrzymać zlecenie za zniżką 10% za każde kolejne rozpoczęte 24 godziny (maksymalnie 50%).

Jeżeli potrzebujesz porady natychmiastowej:

  • napisz to w zleceniu, Kancelaria stara się realizować zlecenia w kolejności takiej, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Klienta;
  • zadaj pytanie za telefonicznie;
  • umów się w siedzibie Kancelarii.

Powyższe terminy biegną wyłącznie w dni robocze, nie biegną w soboty, niedziele i święta. Kancelaria zastrzega jednak, że najczęściej soboty są robocze, a odpowiedzi na pilne pytania są w niedziele udzielane w razie potrzeby. Na przykład 24 godziny od piątku od godziny 16:00 biegną: 8 godzin w piątek pomiędzy 16:00 a 23:59 oraz 16 godzin w poniedziałek pomiędzy 0:00 a 16:00.

Statystyki pracy doradcy podatkowego


0 dni 18 godz. 32 min.
średni czas oczekiwania na odpowiedź
(5 ostatnich porad)


słów: 1085 | znaków: 6761
przeciętna porada z dodatkowymi wyjaśnieniami doradcy
(5 ostatnich porad)


84 % porad (84 na każde 100 porad)
w cenie nie wyższej niż 250 zł
(od 2013 r.)


ZADAJ WŁASNE PYTANIE

poradnik Klienta                                 

CO, KIEDY, JAK, ZA ILE

+ online od 2003 r. Serwis doradcapodatkowy.com to pierwszy polski serwis doradztwa podatkowego online. Działam zawsze zgodnie z prawem konsumenckim oraz z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych.
+ ponad 2500 porad online: dla Klientów z całego świata - od Brazylii i USA po Australię, od Makao po Zjedn. Emiraty Arabskie czy Libię, od USA poprzez kraje UE po polskich podatników - firmy i osoby prywatne.
+ rzetelność: Każda e-porada przekazywana jest e-mailem w pliku podpisanym elektronicznie (tzw. e-podpis). Odpowiadam za treść moich porad, posiadam też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Porada - co otrzymasz?

Porada w pliku pdf podpisana certyfikatem kwalifikowanym (forma pisemna).

czytaj

 

Porady i ceny

Sprawdź, ile kosztują usługi naszej Kancelarii. Zawsze płacisz po uzyskaniu porady.

czytaj

 

Formy płatności

Płatność przelewem, kartą płatniczą, przelewem online, przez PayPal.

czytaj

 

Ile to potrwa?

Sprawdź jak krótko! A z reguły poradę otrzymasz nawet szybciej.

czytaj

 

Reklamacje

Na zasadach określonych w regulaminie płaci tylko zadowolony klient.

czytaj

 

Bezpieczeństwo i poufność

Szyfrowanie danych oraz e-podpis. Tajemnica zawodowa jak u adwokata.

czytaj

 

Regulamin

świadczenia usług drogą elektroniczną jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem, w szczególności z prawem konsumenckim. Dbam o Twoje podatki, analizując dokładnie Twoją indywidualną sytuację i uwzględniając Twoje potrzeby. I za to płacisz.

czytaj

 

Ustawa o doradztwie podatkowym

Zapoznaj się z przepisami ustawy o doradztwie podatkowym (wersja na rok 2014). Dzięki temu poznasz wymogi stawiane doradcom podatkowym,a które stanowią dla Ciebie gwarancję rzetelności, poufności i uczciwości doradcy podatkowego.

czytaj

 

Zasady etyki doradcy podatkowego

Zasady etyki doradców podatkowych są podstawowym gwarantem rzetelności porady, uczciwości doradcy podatkowego, tajemnicy zawodowej oraz pewności ewentualnego odszkodowania w razie błędnej porady. Masz pewność!

czytaj

 

Nota prawna: Korzystanie z porad oraz logowanie do serwisu oznaczają akceptację regulaminu. © Copyright by Artur M. Brzeziński doradca podatkowy, 2003-2020.