doradzam podatnikom od 15 listopada 1995 r.                                

Formy płatności

Za zlecenie zapłacić możesz na jeden z trzech sposobów:

  • przelewem na rachunek bankowy: PL  61 1140 2004 0000 3102 3136 6623 (numer znajdziesz też na fakturze) (mBank - BIC: BREXPLPWMBK) - Kancelaria Prawnicza Artur M. Brzeziński Doradca Podatkowy, ul. Kresowa 4, 62-800 Kalisz;
  • płatnością przy pomocy Paypal na adres e-mail: paypal@doradcapodatkowy.com;
  • poprzez bezpieczne przelewy Internetowe za pośrednictwem Przelewy24.pl (DialCom24 Sp. z o.o. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań) lub
  • kartą płatniczą za pośrednictwem PayPro S.A. (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań) - zapłać tutaj 199 zł - zapłać tutaj 249 zł.

Co do zasady płatności następują po wykonaniu porady, w terminie 3 dni od daty przesłania do Ciebie treści odpowiedzi oraz faktury. Zatem najpierw wysłać należy formularz zapytania, potem zostanie udzielona porada, omówione zostaną jej szczegóły i wyjaśnione wątpliwości, po czym Kancelaria udostępni Ci poradę e-podpisaną oraz wystawi fakturę. Na samym końcu należy dokonać zapłaty.

W razie jakichkolwiek pytań co do sposobu dokonania zapłaty napisz do nas na adres: kancelariaprawnicza@doradcapodatkowy.com.

***

W przypadku porad udzielanych telefonicznie płatność następuje po zakończeniu rozmowy na podstawie faktury VAT wystawionej przez Kancelarię, w taki sam sposób, jak za poradę udzieloną elektronicznie. Kancelaria udziela jednak porad telefonicznych, jeżeli korzystałeś już z usług Kancelarii lub jeżeli Twoje zlecenie jest wiarygodne. Zlecenie jest wiarygodne, jeżeli nie ukrywasz swojego numeru telefonu i podasz swoje dane do faktury; w niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o potwierdzenie zlecenia mailem (firmy telekomunikacyjne zgodnie z prawem przechowują numery IP i karty sieciowej, toteż e-mail pozwala na ustalenie tożsamości zleceniodawcy).

***

W przypadku porad udzielanych w siedzibie Kancelarii wynagrodzenie zapłacisz kartą, przelewem albo gotówką, zawsze na podstawie faktury VAT lub paragonu fiskalnego.

Statystyki pracy doradcy podatkowego


0 dni 19 godz. 13 min.
średni czas oczekiwania na odpowiedź
(5 ostatnich porad)


słów: 1441 | znaków: 8964
przeciętna porada z dodatkowymi wyjaśnieniami doradcy
(5 ostatnich porad)


84 % porad (84 na każde 100 porad)
w cenie nie wyższej niż 250 zł
(od 2013 r.)


ZADAJ WŁASNE PYTANIE

poradnik Klienta                                 

CO, KIEDY, JAK, ZA ILE

+ online od 2003 r. Serwis doradcapodatkowy.com to pierwszy polski serwis doradztwa podatkowego online. Działam zawsze zgodnie z prawem konsumenckim oraz z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych.
+ ponad 2500 porad online: dla Klientów z całego świata - od Brazylii i USA po Australię, od Makao po Zjedn. Emiraty Arabskie czy Libię, od USA poprzez kraje UE po polskich podatników - firmy i osoby prywatne.
+ rzetelność: Każda e-porada przekazywana jest e-mailem w pliku podpisanym elektronicznie (tzw. e-podpis). Odpowiadam za treść moich porad, posiadam też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Porada - co otrzymasz?

Porada w pliku pdf podpisana certyfikatem kwalifikowanym (forma pisemna).

czytaj

 

Porady i ceny

Sprawdź, ile kosztują usługi naszej Kancelarii. Zawsze płacisz po uzyskaniu porady.

czytaj

 

Formy płatności

Płatność przelewem, kartą płatniczą, przelewem online, przez PayPal.

czytaj

 

Ile to potrwa?

Sprawdź jak krótko! A z reguły poradę otrzymasz nawet szybciej.

czytaj

 

Reklamacje

Na zasadach określonych w regulaminie płaci tylko zadowolony klient.

czytaj

 

Bezpieczeństwo i poufność

Szyfrowanie danych oraz e-podpis. Tajemnica zawodowa jak u adwokata.

czytaj

 

Regulamin

świadczenia usług drogą elektroniczną jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem, w szczególności z prawem konsumenckim. Dbam o Twoje podatki, analizując dokładnie Twoją indywidualną sytuację i uwzględniając Twoje potrzeby. I za to płacisz.

czytaj

 

Ustawa o doradztwie podatkowym

Zapoznaj się z przepisami ustawy o doradztwie podatkowym (wersja na rok 2014). Dzięki temu poznasz wymogi stawiane doradcom podatkowym,a które stanowią dla Ciebie gwarancję rzetelności, poufności i uczciwości doradcy podatkowego.

czytaj

 

Zasady etyki doradcy podatkowego

Zasady etyki doradców podatkowych są podstawowym gwarantem rzetelności porady, uczciwości doradcy podatkowego, tajemnicy zawodowej oraz pewności ewentualnego odszkodowania w razie błędnej porady. Masz pewność!

czytaj

 

Nota prawna: Korzystanie z porad oraz logowanie do serwisu oznaczają akceptację regulaminu. © Copyright by Artur M. Brzeziński doradca podatkowy, 2003-2019.