doradzam podatnikom od 15 listopada 1995 r.                                

Porady i ceny

Kancelaria oferuje stałym Klientom abonamenty na usługi w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego. W ramach abonamentu Klienci uzyskają porady (forma pisemna za pośrednictwem e-podpisu), wnioski o interpretację, opracowanie umów, różnego rodzaju dokumentację podatkową. Gwarantowana forma pisemna oznacza, iż nie uciekamy od odpowiedzialności za udzielone porady. Cena abonamentu jest ustalana indywidualnie, z reguły w granicach od 400 do 800 zł miesięcznie + VAT.

Porady udzialane są najpóźniej następnego dnia roboczego po zaakceptowaniu zlecenia, możliwie jak najbszybciej, czasem nawet tego samego dnia.

Podstawowe rodzaje usług:

  • Porada w sprawach osobistych - tu mieści się większość spraw osób fizycznych nie związanych z ich działalnością gospodarczą. 200 zł z VAT.
  • Porada w sprawach firmowych albo międzynarodowych, w tym sprawy spółek, fundacji, kwestie rezydencji podatkowej czy sprawy międzynarodowe (również prywatne) 250 zł.
  • Doradztwo prawne i podatkowe (umowy, prawa autorskie, prawo gospodarcze, podatki) w ramach stałego abonamentu miesięcznego (zapytaj o ofertę).
  • Usługi księgowo-kadrowe w pełnym zakresie (szczegóły).

Koszty porady - porady internetowe przez stronę doradcapodatkowy.com - opłata zryczałtowana za całość, do pełnego wyjaśnienia, zgodnie ze zleceniem (pytaniem). W przypadku porad telefonicznych albo w siedzibie Kancelarii jest to cena za rozpoczętą godzinę.

Na niniejszej stronie znaleźć można informację, jaka część porad została udzielona w cenie nie wyższej od opisanego standardu.

Nigdy nie zostaniesz obciążony żadnym wynagrodzeniem, którego wcześniej w odniesieniu do konkretnej porady nie zaakceptowałeś!

Statystyki pracy doradcy podatkowego


0 dni 19 godz. 13 min.
średni czas oczekiwania na odpowiedź
(5 ostatnich porad)


słów: 1441 | znaków: 8964
przeciętna porada z dodatkowymi wyjaśnieniami doradcy
(5 ostatnich porad)


84 % porad (84 na każde 100 porad)
w cenie nie wyższej niż 250 zł
(od 2013 r.)


ZADAJ WŁASNE PYTANIE

poradnik Klienta                                 

CO, KIEDY, JAK, ZA ILE

+ online od 2003 r. Serwis doradcapodatkowy.com to pierwszy polski serwis doradztwa podatkowego online. Działam zawsze zgodnie z prawem konsumenckim oraz z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych.
+ ponad 2500 porad online: dla Klientów z całego świata - od Brazylii i USA po Australię, od Makao po Zjedn. Emiraty Arabskie czy Libię, od USA poprzez kraje UE po polskich podatników - firmy i osoby prywatne.
+ rzetelność: Każda e-porada przekazywana jest e-mailem w pliku podpisanym elektronicznie (tzw. e-podpis). Odpowiadam za treść moich porad, posiadam też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Porada - co otrzymasz?

Porada w pliku pdf podpisana certyfikatem kwalifikowanym (forma pisemna).

czytaj

 

Porady i ceny

Sprawdź, ile kosztują usługi naszej Kancelarii. Zawsze płacisz po uzyskaniu porady.

czytaj

 

Formy płatności

Płatność przelewem, kartą płatniczą, przelewem online, przez PayPal.

czytaj

 

Ile to potrwa?

Sprawdź jak krótko! A z reguły poradę otrzymasz nawet szybciej.

czytaj

 

Reklamacje

Na zasadach określonych w regulaminie płaci tylko zadowolony klient.

czytaj

 

Bezpieczeństwo i poufność

Szyfrowanie danych oraz e-podpis. Tajemnica zawodowa jak u adwokata.

czytaj

 

Regulamin

świadczenia usług drogą elektroniczną jest w pełni zgodny z obowiązującym prawem, w szczególności z prawem konsumenckim. Dbam o Twoje podatki, analizując dokładnie Twoją indywidualną sytuację i uwzględniając Twoje potrzeby. I za to płacisz.

czytaj

 

Ustawa o doradztwie podatkowym

Zapoznaj się z przepisami ustawy o doradztwie podatkowym (wersja na rok 2014). Dzięki temu poznasz wymogi stawiane doradcom podatkowym,a które stanowią dla Ciebie gwarancję rzetelności, poufności i uczciwości doradcy podatkowego.

czytaj

 

Zasady etyki doradcy podatkowego

Zasady etyki doradców podatkowych są podstawowym gwarantem rzetelności porady, uczciwości doradcy podatkowego, tajemnicy zawodowej oraz pewności ewentualnego odszkodowania w razie błędnej porady. Masz pewność!

czytaj

 

Nota prawna: Korzystanie z porad oraz logowanie do serwisu oznaczają akceptację regulaminu. © Copyright by Artur M. Brzeziński doradca podatkowy, 2003-2019.